О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №35-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31 октября 2023 года № 10-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №35-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 735 690,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 387 463,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 122 228,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 839,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 180 160,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 058 031,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 85 855,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 045,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85 855,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 855,0 тысячи тенге;

Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 қазандағы № 10-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 735 690,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 387 463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 122 228,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –45 839,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 180 160,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 058 031,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 85 855,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 144 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 045,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 855,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 855,0 мың теңге;

поступление займов – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 59 045,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 341,0 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Временно исполняющая
обязанности председателя
районного маслихата Э. Абишева
Приложение к решению Жуалынского районного маслихата от 31 октября 2023 года № 10-2

қарыздар түсімі – 144 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 045,0 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 322 341,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат
төрағасының міндетін
уақытша атқарушы Э. Абишева
Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 қазандағы № 10-2 шешіміне қосымша