О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2024-2026 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 15-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 14-3 "Об районном бюджете на 2024-2026 годы" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сельских округов и села Бауыржан Момышулы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1 Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 416 786 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 112 668 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 304 078 тысяч теңге;
2) затраты – 420 291 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 505 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 56 350 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 13 358 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 955 тысяч теңге;
2) затраты – 56 822 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 472 тысяч тенге;
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 177 158 тысяч тенге, в том числе по:

2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 шешімі негізінде Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер - 416 786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 112 668 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 304 078 мың теңге;
2) шығындар – 420 291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 505 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 56 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 955 мың теңге;
2) шығындар – 56 822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 472 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер - 177 158 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 775 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29.03.2024 № 19-8 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 24.05.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.07.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 19.09.2024 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2024).

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 775 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.03.2024 № 18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.07.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 28-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев
Приложение 1 к решению Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №15-2
Бюджет село Бауыржан Момышулы на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29.03.2024 № 19-8 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 24.05.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.07.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 19.09.2024 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ
416 786
1
Налоговые поступления

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне 1-қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.03.2024 № 18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.07.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 28-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен. шешімдерімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР
416 846
1
Салықтық түсімдер