О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2023 – 2025 годы" от 23 декабря 2022 года №25-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 3 мая 2023 года № 3-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №25-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы– 223 961тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 29 922 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 194 039 тысяч тенге;
2) затраты –231 022 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 061тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7061 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 061 тысяч тенге.
1.2. По Берликскому сельскому округу:
1) доходы– 86 115тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 6 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 370 тысяч тенге;
2) затраты – 88 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 184тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 184 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 25-2 "2023-2025 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 3-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №25-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 223 961 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 194 039 мың теңге;
2) шығындар – 231 022 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 061 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 061 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 061 мың теңге.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 86 115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 79 370 мың теңге;
2) шығындар – 88 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 184 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 136 тысяч тенге."
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного
маслихата №3-2 от 03 мая 2023
года
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного
маслихата №25-2 от 23 декабря
2022 года
Бюджет Мойынкумского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 136 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурықов
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 03 мамырындағы №3-2 шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №25-2 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Мойынқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5