Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифа на сбор, транспортировку, сортировку, захоронение твердых бытовых отходов по району Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 7 декабря 2023 года № 13-5
В соответствии с подпунктом 2) и 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:

Т.Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға, көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 13-5 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) және 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Т.Рыскулова согласно 1-приложению к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, транспортировку, сортировку, захоронение твердых бытовых отходов по району Т.Рыскулова согласно 2-приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
района Т.Рыскулова Е. Абуталипов

1. Т.Рысқұлов ауданы бойынша қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Т.Рысқұлов ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға, көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т.Рысқұлов аудандық
маслихат төрағасы Е. Абуталипов

2-приложение к решению Т. Рыскуловского районного маслихата №13-5 от " 07" декабря 2023 года
Тарифы на сбор, транспортировку, сортировку, захоронение твердых бытовых отходов по району Т.Рыскулова
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
160,00
Годовой тариф на единицу (объем)
1 м3
1699,00

Т.Рысқұлов аудандық маслихатының 2023 жылғы "07" желтоқсандағы №13-5 шешіміне 2-қосымша
Т.Рысқұлов ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 түрғын айына
160,00
Бір лігіне (көлеміне) жылдық тариф
1 м3
1699,00