О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №32-4
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 8 декабря 2023 года № 14-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №32-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 462147 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 105061 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2579 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 354507 тысяч тенге;
2) затраты – 466741 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -4594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 4594 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4594 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 197962 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36583 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161063 тысяч тенге;
2) затраты – 203125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -5163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5163 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5163 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 95676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86411 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №32-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 14-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылдың 28 желтоқсандағы №32-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 462147 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 105061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2579 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 354507 мың теңге;
2) шығындар – 466741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -4594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4594 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4594 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 197962 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 161063 мың теңге;
2) шығындар – 203125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -5163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5163 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5163 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 95676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86411 мың теңге;

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению маслихата района Т.Рыскулова № 14-4 от 08 декабря 2023 года
Приложение 1 к решению маслихата района Т.Рыскулова № 32-4 от 28 декабря 2022 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 08 желтоқсандағы № 14-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №32-4 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР