О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2023-2025 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 мая 2023 года № 4-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 628422 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 105532 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 522590 тысяч тенге;
2) затраты – 681956 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53534 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53534 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53534 тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 156024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 142847 тысяч тенге;
2) затраты – 158602 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2578 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2578 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2578 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 83652 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43621 тысяч тенге;
2) затраты – 84367 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 715 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 715 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 715 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 100602 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21640 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78962 тысяч тенге;
2) затраты – 102057 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1455 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1455 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 76484 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 961 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75523 тысяч тенге;
2) затраты – 76575 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91 тысяч тенге.
в пункте 6:
По Игиликскому сельскому округу:

"2023-2025 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы № 4-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №38-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 628422 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 105532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 522590 мың теңге;
2) шығындар – 681956 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53534 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 53534 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 156024 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 13147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 142847 мың теңге;
2) шығындар – 158602 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2578 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2578 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2578 мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 83652 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 39991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43621 мың теңге;
2) шығындар – 84367 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -715 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 715 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 715 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 100602 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 21640 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78962 мың теңге;
2) шығындар – 102057 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1455 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1455 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 76484 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 961 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75523 мың теңге;
2) шығындар – 76575 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 91 мың теңге.
6 тармақта:
Игілік ауылдық округі бойынша:

1) доходы – 48357 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23279 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25078 тысяч тенге;
2) затраты – 49809 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1452 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1452 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1452 тысяч тенге.
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

1) кірістер – 48357 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 23279 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25078 мың теңге;
2) шығындар – 49809 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1452 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1452 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1452 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.