О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 39-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 10 мая 2023 года № 3-2
Шуский районный маслихат Жамбылская области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылской области Шуского районного маслихата "О бюджете города Шу и сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 39-2 следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2023 согласно приложению 1 соответственно в следующих объемах:
1) доходы – 152594 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 146709 тысяч тенге;
2) затраты – 154194 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1600 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1600 тысяч тенге.
1.2. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2023 согласно приложению 2 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 225432 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7750 тысяч тенге;
неналоговые поступления –100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 217582 тысяч тенге;
2) затраты – 227796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 2364 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2364 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -2364 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 3-2 шешімі
Шу аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1.1 ,1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1. Ақсу ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 152594мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146709 мың теңге;
2)шығындар – 154194 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1600 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1600 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1600 мың теңге.
1.2. Алға ауылдық округіінің 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 225432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 217582 мың теңге;
2)шығындар – 227796 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -2364 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2364 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-2364 мың теңге.

5) дефицит бюджета (профицит) – - 38478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 38478 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -38478 тысяч тенге.
Приложения 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Ж. Абенов
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 10 мая 2023 года № 3-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 39-2
Бюджет Аксуского сельского округа на 2023 год
Категория
2023 год сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -38478 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38478 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-38478 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Мәслихат төрағасы Ж. Әбенов
Шу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 10 мамырдағы № 3-2 шешіміне 1 -қосымша
Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
2023 жыл сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР