О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 39-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2023 года № 13-2
Шуский районный маслихат Жамбылская области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылской области Шуского районного маслихата "О бюджете города Шу и сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 39-2 следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1 Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2023 согласно приложению 1 соответственно в следующих объемах:
1) доходы – 148473 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6293 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –1421 тысяч тенге;
поступления трансфертов –140759 тысяч тенге;
2) затраты – 150073 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1600 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1600 тысяч тенге.
1.2 Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2023 согласно приложению 2 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 203518 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12013 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –4043 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 187462 тысяч тенге;
2) затраты – 205882 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 2364 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2364 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -2364 тысяч тенге.
1.3 Утвердить бюджет Актюбинского сельского округа на 2023 согласно приложению 3 соответственно в следующих объемах:

2023-2025 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 13-2 шешімі
Шу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1.1 ,1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14,1.15,1.16,1.17,1.18,1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1 Ақсу ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 148473 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1421 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140759 мың теңге;
2)шығындар – 150073 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1600 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1600 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1600 мың теңге.
1.2 Алға ауылдық округіінің 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 203518 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12013 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4043 мың теңге;
трансферттер түсімі – 187462 мың теңге;
2)шығындар – 205882 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -2364 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2364 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-2364 мың теңге.
1.3 Ақтөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше осы
шешімнің 3 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит бюджета (профицит) – - 38478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 38478 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -38478 тысяч тенге.
Приложения 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19 к указанному решению изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Ж. Абенов

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -38478 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38478 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-38478 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Мәслихат төрағасы Ж. Әбенов