О переименовании составной части города Шу
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 28 сентября 2023 года № 412
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 июля 2023 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименование составной части города Шу:
улицу Д.Карбышева на улицу Бейбарыс сұлтан;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Должность ФИО

Шу қаласының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 412 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2023 жылғы 27 шілдедегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шу қаласының құрамдас бөлігін келесідей аталсын:
Д.Карбышев көшесін Бейбарыс сұлтан көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні