О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/243 "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 28 июля 2023 года № 5/34
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №33/243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176977) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 044 663 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 230 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 629 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 679 615 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 059 705 тысяч тенге;
2) затраты – 45 870 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 627 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 525 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 651 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 651 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 489 820 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 489 820 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 15 525 тысяч тенге;
погашения займов – 602 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 077 193 тысяч тенге."

Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/243 "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 5/34 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №33/243 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176977 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 044 663 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 230 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 629 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 679 615 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 059 705 мың теңге;
2) шығындар - 45 870 826 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 627 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 525 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –2 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 651 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 651 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 489 820 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 489 820 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 15 525 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 602 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 077 193 мың теңге.";

322723
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
449245
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80306
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25647
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
25647
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
112597
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
112597
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68921
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1706
021
Капитальные расходы государственного органа
3500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26779
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
1691
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помошь
10000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20362474
1
Жилищное хозяйство
3493926
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2004250
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1441627
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
562623
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
749734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
135195
003
Капитальные расходы государственного органа
23327
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
493499
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
97713
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
740042
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
74403
003
Капитальные расходы государственного органа
1950
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

322723
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
449245
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80306
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25647
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
25647
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
112597
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
112597
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68921
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1706
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26779
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
1691
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20362474
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3493926
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2004250
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1441627
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
562623
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
749734
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
135195
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23327
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
493499
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
97713
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
740042
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74403
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету