О признании утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 14 июля 2022 года № 24/192 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жезказганского городского маслихата"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 28 июля 2023 года № 5/36
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 14 июля 2022 года №24/192 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жезказганского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 170154).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Капарова Р.О.

Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 14 шілдедегі № 24/192 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 5/36 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңның 27-бабына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 14шілдедегі №24/192 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 170154 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р.О.Қапарова