О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/243 "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 16 ноября 2023 года № 9/53
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №33/243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176977) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 796 984 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 432 386 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 957 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 479 615 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 812 026 тысяч тенге;
2) затраты – 50 943 490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 802 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 530 110 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 530 110 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 694 418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 694 418 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 767 160 тысяч тенге;

Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/243 "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 9/53 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №33/243 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176977 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 796 984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 432 386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 957 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 479 615 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 812 026 мың теңге;
2) шығындар - 50 943 490 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –2 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 530 110 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 530 110 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 694 418 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 694 418 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 767 160 мың теңге;

погашения займов – 602 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 530 156 тысяч тенге."
приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 16 ноября 2023 года
№ 9/53
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата

қарыздарды өтеу – 602 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 530 156 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық мәслихатының
2023 жылғы 16 қарашадағы
№ 9/53
шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының

241021
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1839
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
90638
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
336063
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
449245
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43063
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25647
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
25647
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
110994
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71921
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1706
021
Капитальные расходы государственного органа
3500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25867
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помошь
3000
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
5000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25212545
1
Жилищное хозяйство
5934798
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4699981
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4111321
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
588660
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
671084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
205195
003
Капитальные расходы государственного органа
18670
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
393499
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
53720
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)

241021
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1839
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
90638
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
336063
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
449245
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43063
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25647
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
25647
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
110994
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110994
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71921
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1706
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25867
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
5000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25212545
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5934798
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4699981
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4111321
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
588660
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
671084
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
205195
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18670
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
393499
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
53720
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі