О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/250 "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 17 ноября 2023 года № 10/61
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177424) "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункты 1, 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 219 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 83 848 тысяч тенге;
2) затраты – 129 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 038 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 038 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 038 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 863 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 642 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 57 221 тысяч тенге;
2) затраты – 58 863 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/250 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 10/61 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №34/250 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177424 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 067 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 219 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 83 848 мың теңге;
2) шығындар – 129 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 038 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 038 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –12 038 теңге.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 57 221 мың теңге;
2) шығындар – 58 863 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.