О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/243 "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 17 января 2023 года № 35/254
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №33/243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176977) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 110 706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 449 073 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 629 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 679 615 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 907 389 тысяч тенге;
2) затраты – 43 446 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 627 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 525 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 651 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 651 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 999 731 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 999 731 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 15 525 тысяч тенге;
погашения займов – 602 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 587 104 тысяч тенге."

Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/243 "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 35/254 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №33/243 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176977 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 110 706 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 449 073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 629 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 679 615 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 907 389 мың теңге;
2) шығындар - 43 446 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 627 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 525 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –2 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 651 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 651 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 999 731 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 999 731 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 15 525 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 602 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 587 104 мың теңге.";

2225
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
92338
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
322723
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
339924
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79679
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
107714
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
107714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65729
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1706
021
Капитальные расходы государственного органа
3500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26779
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помошь
10000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17608585
1
Жилищное хозяйство
2799222
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1087499
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
150000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
487499
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
450000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1650307
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1021627
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
628680
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
61416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
59916
005
Капитальные расходы государственного органа
1500
2
Коммунальное хозяйство
9560606
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1401711
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
391616
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

2225
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
92338
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
322723
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
339924
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79679
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
107714
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
107714
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65729
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1706
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26779
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17608585
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2799222
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1087499
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
150000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
487499
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
450000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1650307
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1021627
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
628680
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
61416
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59916
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
2
Коммуналдық шаруашылық
9560606
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1401711
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
391616
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру