О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 224 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2023 - 2025 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 25 апреля 2023 года № 21
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года №224 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №177965) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 и 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 465 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 429 813 тысяч тенге;
2) затраты – 1 474 053 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 740 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 740 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 740 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2023-2025 годы согласно приложениям 4 и 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 118 тысяч тенге;
2) затраты – 34 433 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 965 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 965 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 "2023 - 2025 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 21 шешімі
ШЕШТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2022 жылы 30 желтоқсандағы №224 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №177965 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 465 313 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 570 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 429 813 мың теңге;
2) шығындар – 1 474 053 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 740 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 740 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 740 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 468 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 118 мың теңге;
2) шығындар – 34 433 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 965 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 965 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.