О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024-2026 годы
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 29 декабря 2023 года № 129.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 и 7 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 266 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 211 806 тысяч тенге;
2) затраты – 1 313 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государствам – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 46 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 393 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 393 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 28.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 897 тысяч тенге;
2) затраты – 16 451 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 844 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 844 тысяч тенге

2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 266 806 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 211 806 мың теңге;
2) шығындар – 1 313 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 393 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 393 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.05.2024 № 175 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 607 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 177 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 897 мың теңге;
2) шығындар – 16 451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 844 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 844 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 28.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков Жайрем и Шалгинский на 2024 год объем целевых текущих трансфертов из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков согласно приложению 7.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.05.2024 № 175 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттері бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

821181
в том числе:
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
177830
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
366000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Содержание аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
115532
Поселок Шалгинский
34
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
34
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34

821181
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
177830
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
366000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
91247
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115532
Шалғы кенті:
34
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
34
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
34