О внесении изменений в решение XXVII сессии Улытауского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 195 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 14 ноября 2023 года № 73
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года №195 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №176820) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 443 499 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 438 518 тысяч тенге;
2) затраты – 443 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 378 037 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 264 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 357 773 тысяч тенге;
2) затраты – 382 663 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 626 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 626 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 626 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы XXVII сессиясының "2023-2025 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 195 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 73 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №195 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №176820 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 443 499 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 438 518 мың теңге;
2) шығындар – 443 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 378 037 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 357 773 мың теңге;
2) шығындар – 382 663 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 626 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 626 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 626 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын: