Об утверждении норм образования и накопления коммунальных Отходов по Улытаускому району
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 94
В соответствии с пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, утвержденным постановлением акимата Улытауского района области Улытау от №11 мая 2023 года № 16/02 "Правилами расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Улытаускому району", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:

Ұлытау ауданы бойынша Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 94 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағына, Ұлытау облысы Ұлытау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 11 мамырдағы №16/02 қаулысымен бекітілген "Ұлытау ауданы бойынша "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу қағидаларына", Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, сәйкес, Ұлытау ауданы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления твердых бытовых отходов по Улытаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение в водится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Улытаускогог районного маслихата А. Құрмансейітов
Приложение к решению
ХII сессии Улытауского
районного маслихата
от "27" декабря 2023 года № 94
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Улытау
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма годовая, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Ұлытау ауданы бойынша "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары", осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Құрмансейітов
Ұлытау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
ХІІ сессиясының № 94
шешіміне 1 қосымша
Ұлытау ауданы бойынша "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтарды жинақтау объектісі
Есеп бірлігі
Жылдық норма, м3
1
Абаттандырылған және абаттандырылмаған үй иелері
1 тұрғын