О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 29 декабря 2023 года № 101.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 331 445 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 099 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 320 346 тысяч тенге;
2) затраты – 345 312 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 867 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 867 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 20.11.2024 № 161 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 436 287 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 409 337 тысяч тенге;
2) затраты – 464 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 568 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 568 тысяч тенге

2024-2026 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 101 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 331 445 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 099 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 320 346 мың теңге;
2) шығындар – 345 312 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13867 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13867 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 20.11.2024 № 161 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 436 287 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 409 337 мың теңге;
2) шығындар – 464 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28568 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28568 мың теңге

Сарысуский сельский округ – 33 410 тысяч тенге;
Жанкельдинский сельский округ – 43 170 тысяч тенге;
Терсакканский сельский округ – 30 811тысяч тенге;
Борсенгирский сельский округ – 28 360 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 39 653 тысяч тенге.
17. Установить в составе бюджетов поселков, сельских округов на 2024 год целевые трансферты согласно приложению 46.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата А. Құрмансейітов
Приложение 1
к решению внеочередной XIII сессии
Улытауского районного маслихата
№101 от 29 декабря 2023 года
Бюджет поселка Жезды на 2024 год

Сарысу ауылдық округіне – 33 410 мың теңге;
Жанкелді ауылдық округіне – 43 170 мың теңге;
Терісаққан ауылдық округіне – 30 811 мың теңге;
Борсеңгір ауылдық округіне – 28 360 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округіне – 39 653 мың теңге
17. 2024 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер 46 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
18. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Құрмансейітов
Ұлытау Ұлытау аудандық
мәслихатының кезектен тыс XIII сессиясының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№101шешіміне
1 қосымша
Жезді кентінің 2024 жылға арналған бюджеті