Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата области Жетісу от 2 февраля 2023 года № 30. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 22 января 2024 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 22.01.2024 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений" акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 30 қаулысы. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 22.01.2024 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях хояйствующих субъектов области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстың шаруашылық жүргізуші субъектілерінің аумақтарында карантиндік режим енгізіле отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. "Жетісу облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

2236,12
524,82
Горчак ползучий (розовый) – Acroptilon repens D. С.
Повилика (Cūscuta)
Бактериальный ожог плодовых культур — (Erwinia amylovora.)
ЧҰрный сосновый усач - (Monochamus galloprovincialis)
Амброзия полыннолистная (Ambrósia artemisiifólia)
Восточная плодожорка - (Grapholita molesta)
Калифорнийская щитовка - (Quadraspidiotus perniciosus)

2236,12
524,82
Жатаған у кекіре (қызғылт) – (Acroptilon repens D. С.)
Арам сояу - (Cūscuta)
Жеміс ағаштарының бактериалық күйігі - (Erwinia amylovora)
Қара қарағай сүгені - (Monochamus galloprovincialis)
Жусан жапырақты ойраншөп - (Ambrósia artemisiifólia)
Шығыс жеміс жемірі - (Grapholita molesta)
Калифорниялық қалқаншалы сымыры - (Quadraspidiotus perniciosus)