О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 36-132 "О бюджете Аксуского района на 2023-2025 годы"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 20 ноября 2023 года № 17-73
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 36-132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177535) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 6 532 378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 372 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления 62 780 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 19 033 тысячи тенге;
поступления трансфертов 6 078 007 тысяч тенге;
2) затраты 6 542 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 198 325 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 265 081 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 66 756 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 17-73 шешімі
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 36-132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177535 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 532 378 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 372 558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 62 780 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19 033 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 078 007 мың теңге;
2) шығындар 6 542 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 198 325 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 265 081 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 66 756 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 208 794 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 208 794 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 265 081 тысяча тенге;
погашение займов 80 162 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 23 875 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 208 794 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 208 794 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 265 081 мың теңге;
қарыздарды өтеу 80 162 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23 875 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сүлейменов