О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2024-2026 годы
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 29 декабря 2023 года № 19-1.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 25 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 ЗаконаРеспублики Казахстан "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Алакольского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 372 899 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 353 581 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 318 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 436 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 63 230 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 63 230 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 63 230 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата области Жетісу от 04.10.2024 № 38-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 104 562 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 72 259 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 303 тысячи тенге, в том числе;
2) затраты 123 229 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 667 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 667 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-1 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 25-тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі"Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшарал қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 372 899 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 353 581 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 318 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 436 129 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 63 230 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 63 230 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 63 230 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 04.10.2024 № 38-1 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қабанбай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 104 562 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 72 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 303 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 123 229 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 667 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 667 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;