О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7-33-167 "О бюджете Панфиловского района на 2023-2025 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 21 апреля 2023 года № 8-2-8
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7-33-167 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177517) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 11 150 375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 657 174 тысячи тенге;
неналоговые поступления 66 284 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 466 467 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 960 450 тысяч тенге;
2) затраты 13 236 880 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 86 732 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 133 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 46 643 тысячи тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-167 "Панфилов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 8-2-8 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-167 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177517 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 150 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 657 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 66 284 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 466 467 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 960 450 мың теңге;
2) шығындар 13 236 880 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 86 732 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 133 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 46 643 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 173 237 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 173 237 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 366 223 тысячи тенге;
погашение займов 135 731 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 942 745 тысяч тенге.".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 173 237 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 173 237 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 366 223 мың теңге;
қарыздарды өтеу 135 731 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 942 745 мың теңге.".

48 145
006
Оказание жилищной помощи
921
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84 143
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 720
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
174 584
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
517 454
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80 641
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
166 975
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160 875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 673
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 765
021
Капитальные расходы государственного органа
565
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26 121
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 751
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 736 432
1
Жилищное хозяйство
4 683 013
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 026 918
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 373 603
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
653 315
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
57 818
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
57 818
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
598 277

48 145
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
921
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84 143
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 720
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
174 584
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
517 454
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80 641
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
166 975
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160 875
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 673
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 765
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
565
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26 121
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 751
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 736 432
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 683 013
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 026 918
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 373 603
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
653 315
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
57 818
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
57 818
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
598 277