О внесении изменений в решение XXIX сессии Карагандинского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 223 "О бюджете города Караганды на 2023-2025 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 26 апреля 2023 года № 24
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2023 – 2025 годы" от 21 декабря 2022 года №223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175 844) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 113 953 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 853 075 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 626 994 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 986 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 647 704 тысячи тенге;
2) затраты – 110 209 558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -441 985 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164 011 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 605 996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 653 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 653 620 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 235 599 тысяч тенге;
погашение займов – 2 572 529 тысяч тенге;

Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы XXIX сессиясының № 223 "Қарағанды қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 24 шешімі
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175 844 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2023-2025 жылдарға арналған, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 113 953 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 853 075 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 626 994 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 986 180 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 647 704 мың теңге;
2) шығындар – 110 209 558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -441 985 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164 011 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 605 996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 653 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 10 653 620 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4 235 599 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 572 529 мың теңге;

170 586
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
170 586
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
188 892
122
Аппарат акима района (города областного значения)
188 892
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
188 892
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 312 292
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1 312 292
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 312 292
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 312 292
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 355 663
1
Социальное обеспечение
451 798
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
451 798
005
Государственная адресная социальная помощь
451 798
2
Социальная помощь
10 162 183
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8 894 521
002
Программа занятости
1 453 602
006
Оказание жилищной помощи
35 187
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 791 915
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 299
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
153 943
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
997 182
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
181 663
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
4 060 249
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
202 657
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
12 824
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 267 662
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 267 662
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
741 682
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

170 586
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
170 586
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
188 892
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
188 892
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
188 892
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 312 292
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1 312 292
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 312 292
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 312 292
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 355 663
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
451 798
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
451 798
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
451 798
2
Әлеуметтiк көмек
10 162 183
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8 894 521
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 453 602
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
35 187
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 791 915
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 299
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
153 943
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
997 182
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
181 663
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
4 060 249
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
202 657
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
12 824
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 267 662
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
1 267 662
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
741 682
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі