О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 38/5 "О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 8 августа 2023 года № 7/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 38/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176140), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 477 314 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 224 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 543 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 462 547 тысяч тенге;
2) затраты – 1 482 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 943 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 4 943 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2023 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 1 136 616 тысяч тенге согласно приложению 2 к настоящему решению.";

Теміртау қалалық мәслихатының "Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 7/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/5 "Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176140 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 477 314 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 13 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 543 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 462 547 мың теңге;
2) шығындар – 1 482 257 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 943 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 943 мың теңге;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақтау кентінің 2023 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 1 136 616 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес көзделсін.";

16386
установление стимулирующих надбавкок работникам культурно-досугового центра Актау
2459

16386
Ақтау мәдени-демалыс орталығының жұмыскерлеріне ынталандырушы үстемақылар белгілеуге
2459