О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 38/4 "О бюджете города Темиртау на 2023-2025 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2023 года № 10/4
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 38/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176122) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложению 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 314 172 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 781 985 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 306 880 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 374 864 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 850 443 тысяч тенге;
2) затраты – 36 471 247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 328 132 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 350 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 485 207 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 485 207 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 91 653 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 576 860 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2023 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 682 636 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 46 830 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 405 240 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 55 756 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 17 570 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Республики Казахстан – 73 240 тысяч тенге;

Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/4 "Теміртау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 10/4 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/4 "Теміртау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176122 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсін:
1) кірістер – 34 314 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 28 781 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 306 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 374 864 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 850 443 мың теңге;
2) шығындар – 36 471 247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 328 132 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 350 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 485 207 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 2 485 207 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 91 653 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 576 860 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 682 636 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 46 830 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 405 240 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 55 756 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 17 570 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 73 240 мың теңге;

6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню вывода войск с Афганистана – 44 000 тысяч тенге;
7) на оказание социальной помощи в виде единовременной денежной выплаты ко Дню Независимости Республики Казахстан многодетным семьям, имеющим детей воспитывающихся и обучающихся в организациях образования - 40 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

6) Ауғанстаннан әскерлерді шығару күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 44 000 мың теңге;
7) Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күні қарсаңында білім беру ұйымдарында тәрбиленетін және оқитын балалары бар көпбалалы отбасыларға біржолғы ақшалай төлем түріндегі әлеуметтік көмекті көрсетуге – 40 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.