О внесении изменений и дополнений в решение Балхашского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 19/140 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2023 года № 2/14
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 21 декабря 2022 года №19/140 "О городском бюджете на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №177223) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 633 304 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 780 714 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 157 515 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 126 344 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 568 731 тысяч тенге;
2) затраты – 20 158 317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 100 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 625 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 625 013 тысяч тенге:
поступление займов – 357 815 тысяч тенге;
погашение займов – 34 307 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 301 505 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2023 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2022 году, в сумме 1 092 тысячи тенге".
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2023 год предусмотрен возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в 2022 году, в сумме 82 785 тысячи тенге".
дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 357 815 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья".
приложение 1, 4, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.

Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/140 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2/14 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы №19/140 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177223 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 19 633 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 780 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 515 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 126 344 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 568 731 мың теңге;
2) шығындар – 20 158 317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 100 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 100 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 625 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 625 013 мың теңге:
қарыздар түсімі – 357 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 307 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 301 505 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2022 жылы бөлінген, 1 092 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін".
келесі мазмұндағы 6-2 тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2022 жылы бөлінген, 82 785 мың теңге сомасында Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару қарастырылғаны ескерілсін".
келесі мазмұндағы 6-3 тармағымен толықтырылсын:
"6-3. 2023 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 357 815 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру