О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 186 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2023 года № 73
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 186 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 378 834 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 919 843 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 290 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 189 258 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 169 443 тысяч тенге;
2) затраты – 12 801 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 40 104 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 104 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 537 100 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 537 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 919 883 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 883 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 33 647 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 953 530 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 186 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 73 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 186 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 378 834 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 919 843 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 290 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 189 258 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 169 443 мың теңге;
2) шығындар – 12 801 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 40 104 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 104 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 537 100 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 537 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 919 883 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 883 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 647 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 953 530 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

от 21 декабря 2022 года
№ 186
Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов городу Сарани на 2023 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
1
2
Всего
4 836 464
в том числе:
Целевые текущие трансферты
423847
за счет республиканского бюджета
96000
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
96000
за счет областного бюджета, в том числе:
327 847
на жилищно-коммунальное хозяйство
250579
на проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
77268
Целевые трансферты на развитие:
4 412 617
из республиканского бюджета, в том числе:
500000
Подключение домов и объектов соцкультбыта, к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинской области
500000
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2616055
Строительство котельной в городе Сарань (незавершенное строительство)
1705296
Подключение домов и объектов соцкультбыта к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинская область
600000
Строительство резервуара на второй водоподъем в городе Сарани Карагандинской области
310759
из областного бюджета, в том числе:
1 296 562
Подключение домов и объектов соцкультбыта, к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинской области
100000
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 150 зрительских мест, расположенного в районе дома №16 "Б" по улице Первомайская, поселок Актас
200000
Реконструкция дома, по адресу: город Сарань, микрорайон 3, дом №19 (РТИ)
500000
Строительство котельной в городе Сарань (незавершенное строительство)
496562

2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 186
шешіміне 4-қосымша
2023 жылға жоғары тұрған бюджеттерден Саран қаласына бөлінген нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, (мың теңге)
1
2
Барлығы
4 836 464
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
423847
республикалық бюджет есебінен
96000
халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына тұрғын үй коммуналдық қорынан тұрғын үй сатып алуға
96000
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
327847
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
250579
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекендер көшелеріне орташа жөндеу жүргізуге
77268
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
4 412 617
республикалық бюджеттен, оның ішінде:
500000
Қарағанды облысы, Саран қаласының үйлер мен әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілерін жерасты төсемінің жылу желілеріне қосу
500000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2616055
Саран қаласында қазандық салу (аяқталмаған құрылыс)
1705296
Әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілері мен үйлерді жерасты төсемінің жылу желілеріне қосу Саран қаласы, Қарағанды облысы
600000
Қарағанды облысы Саран қаласында екінші су көтеруге арналған резервуар салу
310759
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
1 296 562
Қарағанды облысы, Саран қаласының үйлер мен әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілерін жерасты төсемінің жылу желілеріне қосу
100000
Ақтас кенті, Первомайский көшесіндегі №16 "Б" үйдің аймағында орналасқан, 150 көрерменге арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
200000
Саран қаласы, 3-шағынаудан, №19 үй (РТБ) мекенжайындағы үйді қайта жаңарту
500000
Саран қаласында қазандық салу (аяқталмаған құрылыс)
496562