О бюджете поселка Актас на 2024-2026 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2023 года № 85.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 618 102 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 78 340 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 405 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1004 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 538 353 тысяч тенге;
2) затраты – 659 358 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге; погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 256 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 256 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 85 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 618 102 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері –78 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 004 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 538 353 мың теңге;
2) шығындар – 659 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – - 41 256 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 256 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 41 256 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2024 № 160 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объемсубвенций передаваемых из бюджета города Сарани в бюджет поселка:
на 2024 год – 387 255 тысяч тенге;
на 2025 год – 401777 тысяч тенге;
на 2026 год – 433 919 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата О.Баймаганбетов
Приложение 1 к решению
Саранского городского маслихата
от 21 декабря 2023 года № 85
Бюджет поселка Актас на 2024 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 256 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 29.11.2024 № 160 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Саран қаласының бюджетінен кент бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі :
2024 жылға - 387 255 мың теңге;
2025 жылға - 401 777 мың теңге;
2026 жылға - 433 919 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы О.Баймаганбетов
Саран қалалық маслихатының 2023
жылғы 21 желтоқсандағы
№ 85 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтас кентінің бюджеті