Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Сарани и поселку Актас
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 14 декабря 2023 года № 81/10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О пастбищах", руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях рационального использования пастбищ и повышения продуктивности животноводства на территории города Сарани и поселка Актас, акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. На основании геоботанического обследования земель города Сарани утвердить схему пастбищеоборотов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Сарани и поселку Актас" от 28 декабря 2017 года № 50/02, зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2017 года № 4519.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Кайрешова Максата Сейполлаевича.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Баулыков
Приложение к постановлению
акимата города Сарани
от 14 декабря 2023 года
№ 81/10

Саран қаласы мен Ақтас кенті бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 81/10 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарын басшылыққа ала отырып, Саран қаласы мен Ақтас кенті аумағында жайылымдарды тиімді пайдалану және мал шаруашылығының өнімділігін арттыру мақсатында Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласының жерлерін геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Саран қаласы мен Ақтас кенті бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 50/02 қаулысының күші жойылды деп танылсын, Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 4519 болып тіркелген.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Максат Сейполлаевич Кайрешовке жүктелсін.
4. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков
Саран қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 14 желтоқсан
№ 81/10 қаулысына қосымша