О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 19 декабря 2022 года № 200/20 "О бюджете города Шахтинска на 2023 - 2025 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2023 года № 234/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете города Шахтинска на 2023 - 2025 годы" от 19 декабря 2022 года под № 200/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175826) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 062 910 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 233 988 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 988 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 93 995 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 704 939 тысяч тенге;
2) затраты – 8 492 673 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 75 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 504 763 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 504 763 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 200/20 "Шахтинск қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 234/2 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Шахтинск қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 200/20 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175826 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Шахтинск қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 062 910 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 233 988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 988 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 93 995 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 5 704 939 мың теңге;
2) шығындар – 8 492 673 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 75 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 75 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – - 504 763 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 504 763 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;