О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 19 декабря 2022 года № 201/20 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2023-2025 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2023 года № 290/6
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2023 - 2025 годы" от 19 декабря 2022 года под № 201/20 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 586 648 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 65 895 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 53 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 520 700 тысяч тенге;
2) затраты – 589 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 089 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 089 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 201/20 "2023-2025 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 290/6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 201/20 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 586 648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 65 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 53 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 520 700 мың теңге;
2) шығындар – 589 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -3 089 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 089 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 089 тысяч тенге.
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 290/6
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата

бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 3 089 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 290/6
шешіміне 1 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының