О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 33/309 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27 июля 2023 года № 7/80. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 33/309 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 636 183 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 517 166 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 92 837 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 42 490 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 983 690 тысяч тенге;
2) затраты – 12 261 561 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 356 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 129 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 019 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 677 734 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 677 734 тысяч тенге:
поступление займов – 429 375 тысяч тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 33/309 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 7/80 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 33/309 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 636 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 517 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 837 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 490 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 983 690 мың теңге;
2) шығындар – 12 261 561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 52 356 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 129 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 019 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 677 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 677 734 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 429 375 мың теңге;

8 541
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 376 923
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
109 002
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
108 031
015
Капитальные расходы государственного органа
971
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 322
040
Развитие объектов государственных органов
25 322
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48 442
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
46 902
003
Капитальные расходы государственного органа
1 540
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 167 259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
54 561
013
Капитальные расходы государственного органа
1 166
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 282
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 014 250
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
26 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
26 898
02
Оборона
42 328
1
Военные нужды
23 761
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23 761
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
23 761
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
18 567
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 567
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 719
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 848
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20 469
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
20 469
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 469
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

8 541
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
1 376 923
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
109 002
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 031
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
971
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 322
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
25 322
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48 442
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 902
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 540
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 167 259
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 561
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 166
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
97 282
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 014 250
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
26 898
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 898
02
Қорғаныс
42 328
1
Әскери мұқтаждар
23 761
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23 761
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
23 761
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
18 567
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 567
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 719
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 848
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20 469
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
20 469
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 469
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

20 469
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 393 360
1
Социальное обеспечение
60 002
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 002
005
Государственная адресная социальная помощь
60 002
2
Социальная помощь
1 235 360
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 235 360
002
Программа занятости
369 645
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 325
006
Оказание жилищной помощи
4 937
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 938
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
638
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
223 002
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
486 919
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 956
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
97 998
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 608
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 390
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 475 248
1
Жилищное хозяйство
786 170
467
Отдел строительства района (города областного значения)
780 153
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
578 610
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 543
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
192 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

20 469
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 393 360
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
60 002
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 002
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
60 002
2
Әлеуметтік көмек
1 235 360
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 235 360
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
369 645
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 325
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 937
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 938
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
638
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
223 002
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
486 919
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 956
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
97 998
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97 998
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 608
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 390
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 475 248
1
Тұрғын үй шаруашылығы
786 170
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
780 153
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
578 610
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
9 543
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
192 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі