О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 25 мая 2023 года № 4/41 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Абайского района Карагандинской области"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 7 сентября 2023 года № 9/86
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 25 мая 2023 года № 4/41 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Абайского района Карагандинской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Абайского районного маслихата Д.Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 4/41 "Қарағанды облысы Абай ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 9/86 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 4/41 "Қарағанды облысы Абай ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д.Сакенов