О внесении изменений в решение 27 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 203 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2023 года № 23
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №203 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8910383 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3887429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98669 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3397 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4920888 тысяч тенге;
2) затраты – 10596592 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32625 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 72450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39825 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 50000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1768834 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1768834 тысяч тенге:
поступление займов – 72450 тысяч тенге;
погашение займов – 39825 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1736209 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы 27 сессиясының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 23 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №203 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8910383 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3887429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 98669 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3397 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4920888 мың теңге;
2) шығындар – 10596592 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32625 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 72450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39825 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 50000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1768834 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1768834 теңге:
қарыздар түсімдері – 72450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39825 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1736209 мың теңге.";

80109
На жилищно-коммунальное хозяйство
92000
На освещение улиц населенных пунктов
148346
На благоустройства и обеспечение санитарии населенных пунктов
423514
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
21087

80109
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
92000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
148346
Елді мекендерді абаттандыру және санитариясын қамтамасыз етуге
423514
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
21087