О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 214 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 8 сентября 2023 года № 68
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №214 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 157605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15613 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 141492 тысяч тенге;
2) затраты – 157609 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 231835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 217653 тысяч тенге;
2) затраты – 231836 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 318036 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14795 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 292536 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 68 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №214 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15613 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 141492 мың теңге;
2) шығындар – 157609 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 231835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 217653 мың теңге;
2) шығындар – 231836 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 318036 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14795 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 292536 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

89746
На жилищно-коммунальное хозяйство
92000
На освещение улиц населенных пунктов
115617
На благоустройства и обеспечение санитарии населенных пунктов
365645
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
21087
На проведение государственной информационной политики
17000

89746
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
92000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
115617
Елді мекендерді абаттандыру және санитариясын қамтамасыз етуге
365645
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
21087
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізуге
17000