О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 214 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 18 октября 2023 года № 84
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №214 следующие изменения:
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Торангалыкского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 46, 47, 48 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28594 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2276 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26318 тысяч тенге;
2) затраты – 29352 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -758 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 758 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 758 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2023 год в сумме 815792 тысяч тенге, в том числе:
селу Актогай – 108585 тысячи тенге;
поселоку Сарышаган – 66011 тысяч тенге;
поселоку Шашубай – 64236 тысяч тенге;
сельскому округу Абай – 46446 тысяч тенге;
сельскому округу Айыртас – 30396 тысяч тенге;
сельскому округу Жидебай – 43680 тысяч тенге;
сельскому округу Кежек – 33961 тысяч тенге;
сельскому округу Карабулак – 34934 тысяч тенге;
сельскому округу Караменде би – 31862 тысяч тенге;
сельскому округу Кусак – 48759 тысяч тенге;
сельскому округу Кызыларай – 32493 тысяч тенге;;
сельскому округу Нуркен – 36512 тысяч тенге;
сельскому округу Ортадересин – 47385 тысяч тенге
сельскому округу Сарытерек – 42314 тысяч тенге;
сельскому округу Тасарал – 54245 тысяч тенге;
сельскому округу Торангалық – 26318 тысяч тенге;
сельскому округу Шабанбай би – 67655 тысяч тенге.";
приложение 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 84 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №214 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2023 – 2025 жылдарға арналған Торанғалық ауылдық округінің бюджеті 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2276 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26318 мың теңге;
2) шығындар – 29352 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -758 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 758 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 758 мың теңге.";
19 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 815792 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақтоғай ауылына – 108585 мың теңге;
Сарышаған кентіне – 66011 мың теңге;
Шашубай кентіне – 64236 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 46446 мың теңге;
Айыртас ауылдық округіне – 30396 мың теңге;
Жидебай ауылдық округіне – 43680 мың теңге;
Кежек ауылдық округіне – 33961 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 34934 мың теңге;
Қараменде би ауылдық округіне – 31862 мың теңге;
Қусақ ауылдық округіне – 48759 мың теңге;
Қызыларай ауылдық округіне – 32493 мың теңге;
Нүркен ауылдық округіне – 36512 мың теңге;
Ортадересін ауылдық округіне – 47385 мың теңге;
Сарытерек ауылдық округіне – 42314 мың теңге;
Тасарал ауылдық округіне – 54245 мың теңге;
Торанғалық ауылдық округіне – 26318 мың теңге;
Шабанбай би ауылдық округіне – 67655 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 46 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.