О переименовании улицы в поселке Сарышаган Актогайского района Карагандинской области
Решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 13 октября 2023 года № 3
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан",Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения поселка Сарышаган и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19июля 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Мектеп на улицуТаңыбай батырв поселке СарышаганАктогайского района Карагандинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Сарышаган А.Тоимбеков

Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентіндегі көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Сарышаған кенті халқының пікірін ескере отырып және Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастикалық коиссиясының 2023 жылғы 19 шілдесіндегі қорытындысының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентіндегі Мектеп көшесі Таңыбай батыр көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарышаған кентінің әкімі А.Тоимбеков