О внесении изменений в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 9 августа 2023 года № 8/73
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 17, 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 491 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 840 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80 651 тысяч тенге;
2) затраты – 95 784 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 293 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 293 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 8/73 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 17, 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 840 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 651 мың теңге;
2) шығындар - 95 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 293 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 293 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

59 925
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
27 925
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
32 000
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
27 925
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11 434
На освещение улиц в населенных пунктах
10 846
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
395
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5 000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
250
из областного бюджета:
32 000
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
32 000

59 925
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
27 925
Облыстық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
32 000
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
27 925
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
11 434
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
10 846
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
395
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
5 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
250
облыстық бюджеттен:
32 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
32 000