О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 19/205 "Об утверждении бюджетов на 2023-2025 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 2/27
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "Об утверждении бюджетов на 2023-2025 годы сельских округов и поселков Шетского района" от 22 декабря 2022 года №19/205 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 536517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21075 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 515442 тысяч тенге;
2) затраты – 549575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13058 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 902331 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38106 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 700 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 862375 тысяч тенге;
2) затраты – 926706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24375 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 19/205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2/27 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №19/205 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 536517 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21075 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 515442 мың теңге;
2) шығындар – 549575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13058 мың теңге";
2 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
2. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 902331 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 862375 мың теңге;
2) шығындар – 926706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24375 мың теңге.
3 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
3. 2023 - 2025 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1301 тысяч тенге.
приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301 мың теңге.
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.