О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2023 года № 7/68.
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 11 555 174 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 343 736 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 285 112 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 957 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 919 369 тысяч тенге;
2) затраты - 12 127 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 206 802 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 310 128 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 103 326 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 206802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 206802 тысяч тенге:
поступление займов – 310128 тысяч теңге;
погашение займов – 103326 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/68 шешімі.
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 555 174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 343 736 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 285 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6957 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 919 369 мың теңге;
2) шығындар – 12 127 506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 206802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 310128 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 103326 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 206802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 206802 мың теңге:
қарыздар түсімі – 310128 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 103326 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 572 332 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10.05.2024 № 13/124 (вводится в действие с 01.01.2024 и подлежит официальному опубликованию).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов в сумме 716253 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 572 332 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.05.2024 № 13/124 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне 716 253 мың теңге сомасында субвенциялар көлемі қарастырылсын.

4. Учесть в составе расходов районного бюджета субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложению 5.
5. Утвердить резерв акимата Шетского района на 2024 год в сумме 70564 тысяч тенге.
6. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата С.Социал
Приложение к решению
Шетского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года №7/68
Районный бюджет на 2024 год

4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен 2024 – 2026 жылдарға арналған кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. Аудан әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві 70 564 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық Мәслихаттың төрағасы С.Социал
Шет аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№7/68 шешіміне қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет