О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 23/173 "О городском бюджете на 2023 - 2025 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2023 года № 11/64
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 23/173 "О городском бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 805 239 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 609 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 688 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 086 891 тысяч тенге;
2) затраты – 4 899 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 93 861 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 861 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/173 "2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 11/64 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/173 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 805 239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 609 722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 938 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 086 891 мың теңге;
2) шығындар – 4 899 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 93 861 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 861 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 93 861 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
Приложение 1 к решению
Приозерского городского маслихата
от 30 ноября 2023 года
№ 11/64
Приложение 1 к решению
Приозерского городского маслихата
от 23 декабря 2022 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 861 мың теңге.";
2) Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
Приозерск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 11/64 шешіміне
1 қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы