О признании утратившим силу решения акима города Кызылорда
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 28 декабря 2023 года № 21
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Кызылорда от 21 июля 2023 года № 14 "О внесении изменения в решение акима города Кызылорда от 23 сентября 2021 года № 18 "Об образовании избирательных участков" (номер в Госреестре № 184313).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда А. Шаменов
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординская городская
избирательная комиссия

Қызылорда қаласы әкімінің шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 21 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 14 (мемлекеттік Тізілімдегі номері № 184313) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық
сайлау комиссиясы