О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 207-29/5 "О бюджете сельского округа Кызылжарма на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 12 мая 2023 года № 20-3/5. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 207-29/5 "О бюджете сельского округа Кызылжарма на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжарма на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 125 361,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 652,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 1 101 709,0 тысяч тенге;
2) расходы – 1 126 161,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -800,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 800,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2023-2025 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 207-29/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 20-3/5 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2023-2025 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 207-29/5 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 125 361,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 1 101 709,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 126 161,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -800,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 800,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;