О признании утратившим силу постановления акимата города Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 31 октября 2023 года № 3654
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях" от 1 августа 2023 года № 3068.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда А. Шаменов

Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қазандағы № 3654 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифтi белгiлеу туралы" 2023 жылғы 1 тамыздағы № 3068 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов