О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 198-28/2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 16 августа 2023 года № 47-6/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 198-28/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 050 863,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 855 339,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 397 486,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 131 995,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 666 042,2 тысяч тенге;
2) затраты – 75 945 468,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 187 801,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 187 801,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 857 407,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 857 407,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 60 186,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -60 186,1 тысяч тенге;
поступление займов – 9 539 301,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 441 013,0 тысяч тенге.".
Пункт 4 изложить в новой редакции:

"2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 47-6/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 050 863,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 855 339,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 397 486,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 131 995,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 666 042,2 мың теңге;
2) шығындар – 75 945 468,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 187 801,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 187 801,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 857 407,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 857 407,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 60 186,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -60 186,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9 539 301,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 441 013,0 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2 548 173,2
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 591,0
007
Оказание жилищной помощи
52 146,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
393,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
49 655,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
796 402,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
130 910,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
207 202,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
117 096,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 383 836,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
145 311,1
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 681,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
723 043,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
321,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
321,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
722 722,2
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
13 325,2
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
155 342,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
554 055,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 019 684,8
1
Жилищное хозяйство
27 472 822,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 148 294,8
002
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

2 548 173,2
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 591,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
52 146,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
393,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
49 655,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
796 402,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
130 910,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
207 202,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
117 096,1
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
1 383 836,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
145 311,1
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 681,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
723 043,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
321,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
321,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
722 722,2
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
13 325,2
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
155 342,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
554 055,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 019 684,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27 472 822,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 148 294,8
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру