Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 101-12/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –526 163,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 126 801,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 490,0 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 11 865,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 006,8 тысяч тенге;
2) расходы – 544 744,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -185 80,6 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 580,6 тыс тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101-12/10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 526 163,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 126 801,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 490,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 865,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 387 006,8 мың теңге;
2)шығындар – 544 744,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -18 580,6 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 580,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 18 580,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 17.11.2024 № 202-29/1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2024 год – 206 966,0 тысяч тенге, на 2025 год – 222 114,0 тысяч тенге, на 2026 год – 208 643,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2024 год согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 580,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 07.11.2024 № 202-29/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылғы – 206 966,0 мың теңге, 2025 жылға –222 114,0 мың теңге, 2026 жылға – 208 643,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.