Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 101-12/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 421 952,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 120 066,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 090,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 300 795,2 тысяч тенге;
2) расходы – 440 532,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 580,6 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 580,6 тыс тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 580,6 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101-12/10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 421 952,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –120 066,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 090,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 300 795,2 мың теңге;
2) шығындар – 440 532,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 580,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 580,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18580,6 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 19.04.2024 № 144-19/1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2024 год – 206 966,0 тысяч тенге, на 2025 год – 222 114,0 тысяч тенге, на 2026 год – 208 643,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2024 год согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 19.04.2024 № 144-19/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылғы – 206 966,0 мың теңге, 2025 жылға –222 114,0 мың теңге, 2026 жылға – 208 643,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.