Об утверждении бюджета сельского округа Кызылжарма на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 105-12/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 761 122,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 245,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 730 208 тысяч тенге;
2) расходы – 764 764,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3642,7 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 105-12/14 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 761 122,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 245,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 730 208 мың теңге;
2) шығындар – 764 764,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3642,7 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3642,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3642,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 19.04.2024 № 148-19/5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Кызылжарма в сумме на 2024 год – 143 045 тысяч тенге, на 2025 год– 155 640 тысяч тенге, на 2026 год – 153 309 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3642,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3642,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 19.04.2024 № 148-19/5 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Қызылжарма ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылға – 143 045,0 мың теңге, 2025 жылға – 155 640,0 мың теңге, 2026 жылға – 153 309,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылжарма на 2024 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 декабря 2023 года № 105-12/14
Бюджет сельского округа Кызылжарма на 2024 год

3. 2024 жылға арналған Қызылжарма ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 105-12/14 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті