О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 334 "О бюджете города Аральск на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июня 2023 года № 67. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 334 "О бюджете города Аральск на 2023-2025 годы" следующие изменении и дополнения:
пункт 1 изложит в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аральск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 430 380,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 121 940,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 65 042,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 232 198,0 тысяч тенге;
2) затраты – 430 598,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -218,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 218,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық маслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 334 "2023-2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 67 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық маслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 334 "2023-2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023 -2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 430 380,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 121 940,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 042,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 232 198,0 мың теңге;
2) шығындар – 430 598,3мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу– 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 218,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0:
қарыздарды өтеу – 0: