О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 336 "О бюджете поселка Жаксыкылыш на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 336 "О бюджете поселка Жаксыкылыш на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жаксыкылыш на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 508 тысяч тенге;
налоговые поступления – 11 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 185 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 377 тысяч тенге;
2) затраты – 75 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 581 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 581 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 581 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 336 "2023-2025 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 83 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 336 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 508 мың теңге;
салықтық түсімдер – 11 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –185 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62 377 мың теңге;
2) шығындар – 75 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 581 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 581 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.